BiSoft Bilişim Teknolojileri Yaz Okulu

BiSoft Bilişim Teknolojileri, üniversitelilere 2 haftalık ücretsiz yaz okulu fırsatı sunuyor!

BiSoft Bilişim Teknolojileri Yaz Okulu

BiSoft Bilişim Teknolojileri, üniversitelilere 2 haftalık ücretsiz yaz okulu fırsatı sunuyor!


Bu yıl ikincisi düzenlenen BiSoft Bilişim Teknolojileri Yaz Okulu’na başvurabilmek için 2017 yazında üniversiteden mezun olmak ya da üçüncü sınıfı bitirmek gerekiyor. Başvurular üniversitelerin Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Endüstri, Matematik, İstatistik, Yazılım, Yazılım Mühendisliği ve MIS/Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde okuyan öğrenciler arasından alınacak. Başvuru sahipleri, yapılacak olan ölçme ve değerlendirme sonucu ücretsiz yaz okuluna katılmaya hak kazanacak.

BiSoft’un Ankara ofisinde gerçekleştirilecek olan yaz okulu başvuruları için İngilizce bilme şartı koşuluyor. Eğitimin sonunda ise katılımcılara sertifika takdim edilecek. BiSoft Bilişim Teknolojileri Yaz Okulu’na katılmaya hak kazanan kişilere, pratik uygulamalarda katkı sağlayacak bir eğitim vermek ve öğrencilerin sektörel alanlarında uzman ekip ile bir araya gelmeleri amaçlanıyor. Eğitimlerin sonunda başarılı olan katılımcılar ise BiSoft Bilgi Teknolojileri’nde çalışma şansı bulacak.

Yaz Okulu Programı’nda verilecek eğitimlerin detaylı bilgileri ise şöyle;


1. Grup 2. Grup 3. Grup
Java Programlama Dili Eğitimi (A)
03 - 07 Temmuz 2017
Java Programlama Dili Eğitimi (B)
17 - 21 Temmuz 2017
Veri Ambarı Eğitimi
31 Temmuz - 4 Ağustos 2017
Java Programlama Dili Eğitimi (A)
10 - 14 Temmuz 2017
Java Programlama Dili Eğitimi (B)
24 - 28 Temmuz 2017
İş Zekası Eğitimi
07 - 11 Ağustos 2017


BiSoft Bilişim Teknolojileri Yaz Okulu’na son başvuru tarihi 12 Mayıs.

 

BiSoft Bilişim Teknolojileri Yaz Okulu başvuruları için dönüşler başladı. E-posta adreslerinizi kontrol etmeyi unutmayın. İlk aşamayı başarıyla tamamlayanlara bir sonraki aşama için bilgilendirme mailleri atıldı. Bu yıl aramızda olamayacak arkadaşların gelecek yıllarda gerçekleşecek eğitimlerimize başvurularını bekliyoruz. Başvuru yapan herkese ilgisinden dolayı teşekkür eder, başarı dolu bir eğitim ve çalışma hayatı dileriz.